KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12612160
nr 1261 2160
Margareta Linton
(1931-2011), Sverige
Oljemålning, Klippor. Signerad, daterad -53. Olja på duk, 23x38 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 juni 2019
kl 19:56:32
17/6 17:21:27
Margareta Linton
Läs mer om Margareta Linton